Rýchle hľadanie

Motopoint SK s.r.o.

CHYBA: Database is now readonly

Motopoint SK s.r.o.

História
Tradícia spoločnosti Motopoint , ktorá bola založená v Českej rebublike sa datuje už od roku 1999 kedy sme kontaktovali našich prvých obchodných partnerov a zahájili jednanie s potencionálnymi dodávateľmi. V roku 2003 sme usúdili, že sme už dostatočne pripravený priniesť na trh kvalitný tovar nevyhnutný pre život motocyklov. V roku 2007 sme zahájili činnosť aj na Slovensku, kde posobí naša dcérská spoločnosť Motopoint SK s.r.o.. Náš sortiment sa vyvíja podľa našich predstav a prianí vás, zákazníkov, vždy s ohľadom na to, byť schopný ponúknuť priaznivé ceny našich produktov a dodávať ich tak, aby ste o nás mohli povedať, že sme váš:

Spoľahlivý veľkoobchodný dodávateľ náhradných dielov pre motocykle.
Súčasnosť
Súčasná skladba nášho sortimentu pokrýva veľkú časť nie len náhradných dielov potrebných na prevádzku motocyklov, ale taktiež radu dielov s vlastnosťami prevyšujúcimi pôvodné osadenie a vylepšujúcimi jazdnými a výkonovými parametrami motocyklov. Vďaka spolupráci so silnými výrobcami a dodávateľmi sme schopný držať krok s rýchlym vývojom renomovaných svetových značiek. Iba tak sa v našom sortimente môžu objavovať náhradné diely na nové typy motocyklov veľmi krátko potom, čo boli vyvinuté. Aby sme Vám ich mohli rýchlo ponúknuť, neustále vyvíjame a doplňujeme náš elektronický osadzovací a objednávací systém MOTONETSK, či už v jeho internetovej, alebo CD verzii. O dodávanom tovare Vám taktiež podávame maximum možných informácii, ako tomu bolo napríklad na zimu roku 2005 v priebehu seminára na tému Motocyklové reťaze EK. Spojením sortimentu a poskytovaných služieb naplňujeme naše motto:

Motopoint...keď chcete jazdiť a nie čakať.
Vízie a ciele
Naplnenie cieľov spočívajúcich vo vyššie uvedenom motte chceme dosiahnuť predovšetkým ponukou tovaru a služieb dotiahnutých do všetkých detailov. Usilujeme sa o to, aby ste vy, naši odberatelia, mali neustále aktuálnu ponuku všetkých dielov na všetky modely najznámejších značiek motocyklov a spolu s nimi i informácie o ich technických parametroch. Pritom samozrejme nezabúdame na sledovanie najmodernejších tendrov a noviniek a venovať sa budeme naďalej i oblasti poskytovania doplnkových služieb.

Rýchle hľadanie

Vyhľadanie podľa motocykla

Doba do uzávierky objednávok

GLS špedícia: 36 minút

Katalóg podľa výrobkov

E-Shop v číslach

  • 67984 položiek tovaru
  • 475886 kusov tovaru skladom
  • 2075 modelov a 49 značiek
  • 18849 spokojných zákazníkov

Celý obsah tohoto webu je chránený autorským zákonom.a jeho kopírovanie bude trestne stíhané.

All Balls RacingMIVVEKHIFLOFILTROLUCASPIPERCROSSMOTION STUFFUFOEASTON EXPCYCRAJTGOLDFRENNGWRPVenhillAOKINGKBel-RayJMTCARBONE LORRAINEK-TECHATHENA