Košík

Rýchle hľadanie

Brzdové kotúče NG

Brzdové kotúče NG


Brzdové kotúčeNG je výrobcom kvalitných brzdových pevných i plávajúcich kotúčov pre motocykle, skútre, štvorkolky a cestné bicykle. Kotúče sú montované v prvovýrobe svetových značiek AJP, ALFER, BARBERAN, BETA, BRUNE, CCM, CHRACING, CLIPIC, DERBI, FACTORY BIKE, FAMEL, GAS GAS, HM MOTORCYCLES, HONDA, MONTESA, MOTO MORINI, MOTOS BORDOY, MV AUGUSTA, MOTORRAD TECHNIC, PEUGEOT, POLINI, RIEJU, SHERCO, SIDE BIKE, SUZUKI, YAMAHA.


Kotúče sú dodávané do viac než 17-tich krajín: ANDORA, AUSTRALIA, BELGIUM, DENMARK, DEUTSCHLAND, FRANCE, GREEK, ITALY, ISRAEL, NETHERLANDS, NORWAY, PORTUGAL, UNITED KINGDOM, CZECH REPUBLIC, SPAIN, SOUTH ARFICA, JAPAN.
NG bola založená v roku 1969 a v súčasnej dobe vyrába kotúče na ploche 3000 m2. V sklade spoločnosti je viac než 15 000 ks na 600 rôznych modelov.
TURBINE DISC
Jedným z hlavných produktov je špeciálny turbine disk. Tento patentovaný disk je vďaka špeciálnym otvorom samočinne chladený, čo zaisťuje lepšiu funkciu bŕzd.

Sortiment

Plávacie kotúčeNG plovoucí kotouč

  
NG plovoucí kotouč
Samochladiaci TURBINE kotúč

NG turbine kotouč
Jedným z hlavných produktov je špeciálny TURBINE disk. Tento patentovaný disk je vďaka špeciálnym otvorom samočinne chladený, čo zaručuje lepšiu funkciu bŕzd.Pevné kotúčeNG pevný kotouč
NG pevný kotoučTÜV certifikát
NG TUVDodávky do prvovýroby
NG prvovýroba
Rýchle hľadanie

Vyhľadanie podľa motocykla

Katalóg podľa výrobkov

Celý obsah tohoto webu je chránený autorským zákonom.a jeho kopírovanie bude trestne stíhané.