Rýchle hľadanie

Oleje a mazivá Bel-Ray

CHYBA Prebieha údržba systému. Skúste to prosím neskôr. Ďakujeme za pochopenie.

Oleje a mazivá Bel-Ray

 

Oficiálny distribútor Bel Ray pre SLOVENSKO -  MOTOPOINT SK s.r.o. 

História spoločnosti

Produkty Bel-Ray preukazujú už viac ako 60 rokov svoju hodnotu tým, že nastavujú latku kvality a výkonnosti. Priemyselné, banské a "Powersports" výrobné divízie vyvíjajú prostredníctvom špičkových technológií oleje a mazivá Bel-Ray s cieľom maximálnej ochrany výrobkov a zaujímavého ekonomického efektu pre aplikácie v leteckom, automobilovom, energetickom, potravinárskom, námornom, vojenskom, motocyklovom, OEM, strojárskom, textilnom a ďalších odvetviach priemyslu.

 

Mazivá Bel-Ray slúžili na ponorkách, cestovali na Mesiac, zažívali mrazivé arktické zimy, vzdorovali púštnemu prachu a horúčave, a pretekali na motoristických šampionátoch. Vyrábajú sa v USA v súkromnej rodinnej spoločnosti vo Farmingdale, New Jersey. Od skromných začiatkov v garáži rodičov zakladateľov sa Bel-Ray vyvinul v spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou a distribúciou svojich výrobkov od Ázie cez Afriku, Ameriku, Európu a Austráliu až po dodávky dokonca aj do Antarktídy.

Odborné znalosti  a  skúsenosti  ľudí  z  Bel  Ray  a  inovatívne  technológie  sú  súčasťou každého výrobku Bel-Ray, vývojom  kvalitných  produktov  počnúc pre  špeciálne  aplikácie, cez  konkurencieschopné  ceny  až  po  výnimočný  zákaznícky  servis. Bel-Ray je  tak  plne  pripravený  dodávať  "Total  Performance  Lubricants", teda  mazivá  najvyššej  kvality  a výkonnosti. 

Od roku 1946 Bel Ray pomáha zákazníkom získať maximálne výkony z ich strojov a zariadení. Mazivá Bel-Ray pracujú v peciach pri teplotách v rádoch 1000 ° C, na vysokorýchlostných výrobných linkách, sto a viac-tonových banských rýpadlách a tiež vo Vašich obľúbených motocykloch a štvorkolkách, teda v tých celosvetovo najnáročnejších aplikáciách.

www.belray.com

 

Bel-Ray bol prvý, kto:

 • vyvinul plastické mazivo pre štartovací mechanizmus na lietadlových lodiach US Navy
 • predstavil syntetický olej pre dvojtaktné motory motocyklov s nízkou dymivosťou
 • vyvinul a uviedol na trh produkty s predĺženým intervalom výmeny
 • získal schválenie USDA pre netoxické produkty v potravinárskom priemysle označené No-Tox® a USDA/NSF H1 pre produkty s odolnosťou extrémnym tlakom

Divízia Powersports

Powersports division


 

Niektoré látky pre zvýšenie výkonnosti sú legálne.
Bel-Ray nielen maže pohyblivé časti Vašho motocyklu, ale doslova mu "vdychuje život."

Piesty pracujú efektívnejším spôsobom, prevodové kolesá zaberajú s väčšou účinnosťou, reťaze tiež plnia svoju úlohu dokonalejšie - všetko sa stáva živším, všetky elementy sa pohybujú vo vzájomnej harmónii.

Bel-Ray odhaľuje plný potenciál Vášho stroja, a zároveň zvyšuje životnosť každého pohybujúceho sa dielu. Výsledkom je nižšie trenie, menšie opotrebenie a Váš motor má čistejší chod.
Takže keď ide o to, čo použiť pre Vašu motorku, je jediné riešenie - používať mazivá Bel-Ray.


Rozhýbte Váš motor.

 

Powersports produkty

 • Motorové oleje pre štvortaktné  motory
 • Motorové oleje pre V-motory
 • Motorové oleje pre dvojtaktné motory
 • Prevodové oleje
 • Tlmičové kvapaliny
 • Chladiace kvapaliny
 • Brzdové kvapaliny
 • Produkty pre údržbu vzduchových filtrov
 • Produkty pre údržbu reťazí
 • Servisné produkty

Kliknete tu pre stiahnutie katalógu produktov Powersports.

Powersports aplikácie

 • Offroad motocykle - motokros, enduro...
 • Road motocykle - street, supersport, cruiser...
 • Skútre
 • Športové a úžitkové štvorkolky
 • Motokáry

Kliknite tu pre návštevu Bel-Ray osadzovacej tabuľky podľa typu motocykla. Doporučené produkty pre Váš stroj nájdete i priamo v katalógu Motonet.

Kliknite tu pre zobrazenie odpovedí na časté dotazy (FAQ).


 

Sortiment Bel-Ray v distribučnej sti Motopoint

VŠETKY PRODUKTOVÉ INFORMÁCIE A BEZPEČNOSTNÉ LISTY PRODUKTOV NÁJDETE PRIAMO V KARTE PRODUKTU V E-SHOPE. VÝROBKY MAJÚ NA ZADNEJ STRANE SLOVENSKÝ OPIS A NÁVOD NA POUŽITIE.

 

Motorové oleje pre štvortaktné motocyklové motory


Bel-Ray EXS Synthetic Ester 4T Engine Oil

Bel-Ray EXS Synthetic Ester 4T Engine Oil

Bel-Ray ® EXS Full Synthetic Ester 4T Engine Oil je špičkový plne syntetický motocyklový olej pre štvortaktné motory zložený z najkvalitnejších syntetických uhľovodíkov a esterov základových kvapalín, s unikátnymi aditívami pre odolnosť extrémnym tlakom, proti opotrebeniu a strihovému zaťaženiu. Spĺňa požiadavky najnáročnejších aplikácií. Znižuje teplotu motora a zvyšuje výkon. Spĺňa výkonnostné požiadavky API SM a JASO MA2. Vhodný pre všetky vzduchom i kvapalinou chladené štvortaktné motory a pre spojky pracujúce v olejovom kúpeli.

 

Bel-Ray Thumper Racing Synthetic Ester Blend 4T Engine Oil

Bel-Ray Thumper Racing Synthetic Ester Blend 4T Engine Oil

Bel-Ray ® Thumper Racing Synthetic Ester Blend 4T Engine Oil je závodný syntetický motocyklový olej, ktorý kombinuje najkvalitnejšie syntetické estery a vysoko rafinované minerálne základové oleje. Je špeciálne vyvinutý pre dnešné štvortaktné jednovalcové viacventilové pretekárske motory. Zaisťuje maximálnu ochranu ventilov, piestnych krúžkov, valcov a piestov proti opotrebeniu. Umožňuje maximálne využitie výkonu motora a zaisťuje konzistentné výkonnosť spojky. Spĺňa požiadavky API SM a JASO MA2. Vhodný pre všetky vzduchom i kvapalinou chladené štvortaktné motory a pre spojky pracujúce v olejovom kúpeli.

 

Bel-Ray EXP Synthetic Ester Blend 4T Engine Oil

Bel-Ray EXP Synthetic Ester Blend 4T Engine Oil

Bel-Ray ® EXP Synthetic Ester Blend 4T Engine Oil je syntetický olej, ktorý obsahuje kombináciu najkvalitnejších syntetických olejov s vybranými minerálnymi základovými olejmi a zabezpečuje najvyššiu úroveň ochrany pre všetky štvortaktné motocyklové motory. Obsahuje aditíva pre zvýšenú odolnosť voči strihovému zaťaženia. Spĺňa výkonnostné požiadavky noriem API SM a JASO MA2. Je vhodný pre všetky vzduchom i kvapalinou chladené štvortaktné motory motocyklov a pre spojky pracujúce v olejovom kúpeli.

 

Bel-Ray EXL Mineral 4T Engine Oil

Bel-Ray EXL Mineral 4T Engine Oil

Bel-Ray ® EXL Mineral 4T Engine Oil je minerálny olej pre štvortaktné motory motocyklov. Spĺňa výkonnostné požiadavky noriem API SM a JASO MA2. Je vhodný pre všetky vzduchom i kvapalinou chladené štvortaktné motory motocyklov a pre spojky pracujúce v olejovom kúpeli.

 

Bel-Ray ATV Trail Mineral 4T Engine Oil

Bel-Ray ATV Trail Mineral 4T Engine Oil

Bel-Ray ® ATV Trail Mineral 4T Engine Oil je olej vyvinutý pre špecifické požiadavky všetkých štvortaktných motorov úžitkových i športových štvorkoliek. Je vhodný ako pre vzduchom, tak aj kvapalinou chladené motory. Špeciálny systém "Rust Defense" - systém ochrany motora proti korózii - pokrýva vnútorné komponenty motora a zabezpečuje maximálnu ochranu motora. Obsahuje vysoko účinné aditíva proti opotrebovaniu a predlžuje životnosť motora.


 

Bel-Ray Scooter Synthetic Ester Blend 4T Engine Oil

Bel-Ray Scooter Synthetic Ester Blend 4T Engine Oil

Bel-Ray ® Scooter Synthetic Ester Blend 4T Engine Oil je syntetický olej, ktorý kombinuje syntetické kvapaliny najvyššej kvality s vybranými základovými minerálnymi olejmi a zabezpečuje najvyššiu úroveň ochrany štvortaktných motorov skútrov. Obsahuje aditíva pre zvýšenú odolnosť voči strihovému zaťaženiu. Spĺňa výkonnostné požiadavky noriem API SM a JASO MA2. Je vhodný pre všetky vzduchom i kvapalinou chladené štvortaktné motory motocyklov a pre spojky pracujúce v olejovom kúpeli.


 

Motorové oleje pre štvortaktné motocyklové motory do V (V-Twin)

Bel-Ray V-Twin Semi-Synthetic Motor Oil

Bel-Ray V-Twin Semi-Synthetic Motor Oil

Bel-Ray V-Twin Semi-Synthetic Motor Oil je širokorozsahový polosyntetický olej pre motocyklové motory do V, vyvinutý špeciálne tak, aby vyhovoval špecifickým požiadavkám vysokoobjemových V-motorov. Kombinuje výhody plne syntetických olejov s nižšou cenou minerálnych olejov.

 

Bel-Ray V-Twin Motor Oil

Bel-Ray V-Twin Motor Oil

Bel-Ray V-Twin Motor Oil je cenovo dostupný širokorozsahový olej pre štvortaktné motory do V.

 

Motorové oleje pre dvojtaktné motory motocyklov

 

Bel-Ray H1-R Racing 100% Synthetic Ester 2T Engine Oil

Bel-Ray® H1-R Racing 100% Synthetic Ester 2T Engine Oil

Bel-Ray ® H1-R Racing 100% Synthetic Ester 2T Engine Oil je plne syntetický závodný olej pre dvojtaktné motory motocyklov, vyvinutý špeciálne pre motory s výfukovou príverou. 100% syntetické esterové základové oleje ostávajú na kovových povrchoch a zabraňujú opotrebovaniu vo všetkých dvojtaktných motoroch. Vďaka čistému spaľovaniu zabraňuje usadzovaniu karbónu v spaľovacích priestoroch a mechanizmoch výfukovej prívery. H1-R udržiava motor čistý a "živý" aj v tých najťažších pretekárskych podmienkach. Nie je vhodný pre metanolové paliva.

 

 Bel-Ray Si-7 Synthetic 2T Engine Oil

Bel-Ray Si-7 Synthetic 2T Engine Oil

Bel-Ray ® Si-7 Full Synthetic 2T Engine Oil je plne syntetický olej špeciálne vyvinutý pre oddelené mazanie, možno ho však rovnako dobre používať aj pre mazanie zmesou. Znižuje dymivosť motora a usadeniu karbónových zbytkov a zabezpečuje najvyššiu úroveň ochrany pre všetky dvojtaktné motory. Spĺňa požiadavky noriem JASO FD a ISO-L-EGD pre zabezpečenie vyššieho výkonu a dlhšej životnosti motorov.

 

Bel-Ray SL-2 Semi-Synthetic 2T Engine Oil

Bel-Ray SL-2 Semi-Synthetic 2T Engine Oil

Bel-Ray ® SL-2 Semi-Synthetic 2T Engine Oil je polosyntetický olej pre všetky dvojtaktné motocyklové motory. Znižuje dymivosť a ochraňuje proti usadzovaniu karbónových zbytkov, pre zabezpečenie dlhšej životnosti a vyššej výkonnosti motorov. Spĺňa požiadavky noriem JASO FD a ISO-L-EGD a je vhodný ako pre oddelené mazanie, tak aj pre mazanie zmesí.

Bel-Ray 2T Mineral Engine Oil

Bel-Ray ® 2T Mineral Engine Oil je minerálny olej pre malé dvojtaktné motory mazanie zmesí aj pomocou oddeleného mazania. Uľahčuje spaľovania, znižuje karbónové zvyšky, dymivosť a opotrebenie motora.

 

Bel-Ray Scooter Semi-Synthetic 2T Engine Oil

Bel-Ray Scooter Semi-Synthetic 2T Engine Oil

Bel-Ray ® Scooter Semi-Synthetic 2T Engine Oil je polosyntetický motorový olej pre dvojtaktné motory skútrov, vyrobený z vysoko kvalitných syntetických základových olejov pre zabezpečenie čistého spaľovania a vysokej ochrany motora proti opotrebeniu. Je vhodný ako pre vzduchom, tak aj kvapalinou chladené motory skútrov. Chráni piestne krúžky a zabraňuje poruchám zapaľovacích sviečok.

Prevodové oleje pre motocykle

Bel-Ray Gear Saver Hypoid Gear Oil

Bel-Ray Gear Saver Hypoid Gear Oil

Bel-Ray ® Gear Saver hypo Gear Oil obsahuje vyspelé vysokotlakové aditíva a poskytuje tak neuveriteľnú ochranu pre vysoko zaťažené kardanové prevody a finálne prevodové jednotky. Spĺňa požiadavky noriem GL-4 a GL-5. Nie je vhodný pre spojky pracujúce v olejovom kúpeli.

 

Bel-Ray Gear Saver Transmission Oil

Bel-Ray Gear Saver Transmission Oil

Bel-Ray ® Gear Saver Transmission Oil je prevodový olej vyvinutý pre unikátne požiadavky všetkých motocyklových prevodoviek spolupracujúcich so spojkou v olejovom kúpeli. Zabezpečuje optimálne chladenie spojky a zlepšuje vlastnosti spojky pri štartoch. Zvyšuje životnosť spojky a zároveň ochraňuje vysoko zaťažené prevodové kolesá proti opotrebeniu a umožňuje ľahké radenie.

Tlmičové kvapaliny pre motocykle


Bel-Ray High Performance Fork Oil

Bel-Ray High Performance Fork Oil

Bel-Ray ® High Performance Fork Oil je tlmičový olej vyvinutý pre predné vidlice motocyklov, vrátane tých, ktoré používajú cartridge a dvojkomorové systémy. Vďaka použitiu starostlivo vybraných základových olejov sa zabraňuje "vädnutiu" výkonnosti oleja a je zaistená správna funkcia v širokom teplotnom rozsahu. Tento výrobok badateľne vylepšuje funkciu prednej vidlice.

 

Bel-Ray HVI Racing Suspension Fluid

Bel-Ray HVI Racing Suspension Fluid

Bel-Ray ® HVI Racing Suspension Fluid tlmičová kvapalina vyvinutá pre zadné tlmiče, ktoré pracujú s vysokým vnútorným tlakom plynu. Aditíva proti vysokým tlakom znižujú opotrebenie komponentov vo vysoko záťažových pretekárskych podmienkach. Vysoký viskozitný index umožňuje všetkým závodným tlmičom pracovať konzistentne v širokom rozsahu teplôt a zaisťuje maximálnu ochranu proti opotrebeniu.

 

Chladiace kvapaliny pre motocykle


 

Bel-Ray Moto Chill Racing Coolant

Bel-Ray Moto Chill Racing Coolant

Bel-Ray ® Moto Chill Racing Coolant je chladiaca kvapalina pre motocyklové motory, ktorá využíva netoxickú propylén-glykolovú formulu pre lepší prenos tepla a lepšiu efektivitu chladenia motora. Chráni pred koróziou a predlžuje životnosť chladiacich systémov vrátane tých s hliníkovými a horčíkovými komponentami. Kvapalina je vhodná aj pre najnáročnejšie závodné podmienky. Netreba ju riediť, je pripravená hneď na použitie.


 

Brzdové kvapaliny pre motocykle

Bel-Ray Super DOT 4 Brake Fluid

Bel-Ray Super DOT 4 Brake Fluid

Bel-Ray Super DOT 4 Brake Fluid je brzdová kvapalina, ktorá prekračuje špecifikácie FMVSS Sec. 571.116 DOT 4, SAE J1703 a ISO 4925. Je miešateľná so všetkými kvapalinami spĺňajúcimi normy DOT 3 alebo DOT 4. Je vhodná pre použitie vo všetkých hydraulických brzdových systémoch i hydraulických spojkách, okrem systémov používajúcich kvapaliny na báze minerálnych olejov (LHM).

Bel-Ray Silicone DOT 5 Brake Fluid

Bel-Ray Silicone DOT 5 Brake Fluid

Bel-Ray Silicone DOT 5 Brake Fluid je silikónová brzdová kvapalina s vysokým bodom varu, ktorá prekračuje špecifikácie FMVSS Sec. 571.116 DOT 5. Je miešateľná so všetkými kvapalinami tejto špecifikácie. Nesmie sa miešať s kvapalinami DOT 3 a DOT 4. Môže sa však použiť namiesto týchto kvapalín, ak je vykonaný výplach systému. Je vhodná pre použitie vo všetkých hydraulických brzdových systémoch, okrem systémov používajúcich kvapaliny na báze minerálnych olejov (LHM).

 

Produkty pre údržbu vzduchových filtrov

Bel-Ray Foam Filter Oil

Bel-Ray Foam Filter Oil

Bel-Ray ® Foam Filter Oil olej na penové vzduchové filtre pre road, offroad aj racing aplikácie. Inovatívne technológie. Jednoduchá aplikácia a vylepšený prietok vzduchu. Ultra-viskózna formula vytvára olejovú bariéru, ktorá zachytáva aj mikrónove čiastočky nečistôt, ktoré inak spôsobujú opotrebenie motora. Chráni vzduchový filter proti vlhkosti pri jazde na mokrom povrchu.


 

Bel-Ray Foam Filter Oil Spray

Bel-Ray Foam Filter Oil Spray

Bel-Ray ® Foam Filter Oil Spray je olej v spreji na penové vzduchové filtre pre road, offroad aj racing aplikácie. Inovatívne technológie. Jednoduchá aplikácia a vylepšený prietok vzduchu. Ultra-viskózna formula vytvára olejovú bariéru, ktorá zachytáva aj mikrónove čiastočky nečistôt, ktoré inak spôsobujú opotrebenie motora. Chráni vzduchový filter proti vlhkosti pri jazde za mokra.

 

Bel-Ray Fiber Filter Oil

Bel-Ray Fiber Filter Oil

Bel-Ray ® Fiber Filter Oil je olej v spreji špeciálne vyvinutý pre vysokú výkonnosť a efektívnosť všetkých vláknových a gázových typov vzduchových filtrov. Funguje ako záchytný element proti nečistotám, ale zároveň udržuje zvýšený prietok vzduchu týmito filtrami. Chráni vzduchový filter proti vlhkosti pri jazde na mokrom povrchu.

 

Bel-Ray Foam Filter Cleaner & Degreaser

Bel-Ray Foam Filter Cleaner & Degreaser

Bel-Ray ® Foam Filter Cleaner & Degreaser je odmasťovací sprej na čistenie penových vzduchových filtrov. Odstraňuje olej a nečistoty z filtra, zároveň zabraňuje poškodzovaniu penových buniek - maximalizuje životnosť filtra. Tento viacúčelový čistič môže byť tiež použitý ako odmasťovač na motory alebo iné všeobecné účely.

 

Produkty pre údržbu motocyklových reťazí


Bel-Ray Super Clean Chain Lube

Bel-Ray Super Clean Chain Lube

Bel-Ray ® Super Clean Chain Lube je mazivo na reťaz v spreji, ktoré využíva najnovšie inovácie v technológii mazania reťaze. Kombinuje neuveriteľnú ochranu proti opotrebeniu reťaze a reťazových kolies s povrchovou vrstvou, ktorá chráni pred nečistotami, pieskom a ABSOLÚTNE Z REŤAZE neodstrekuje, ak je výrobok správne použitý. Je vhodné pre všetky valčekové typy reťazí, vrátane tesnených O-, X-a Z-krúžkových pri road, offroad aj racing použitie.

 

Bel-Ray Blue Tac Chain Lube

Bel-Ray Blue Tac Chain Lube

Bel-Ray ® Blue Tac Chain Lube je mazivo na reťaz v spreji vhodné pre všetky valčekové typy reťazí, vrátane tesnených O-, X-a Z-krúžkových. Odolnosť proti odstrekovaniu aj pri vysokých rýchlostiach, vysoká ochrana proti opotrebeniu reťaze a reťazových kolies. Obsahuje antikorózne aditíva.

 

Servisné produkty


Bel-Ray 6 in 1

Bel-Ray 6 in 1

Bel-Ray ® 6 in 1 je viacúčelový údržbový sprej, ktorý obsahuje aditíva proti opotrebovaniu, ľahko penetruje a vytvára vysoko pevný mazací film. Čistí, maže, chráni pred hrdzavením, odpudzuje vodu a znižuje trenie. Nepoškodzuje elektrické kontakty, vinyl, drevo ani lak.

Bel-Ray Assembly Lube

Bel-Ray Assembly Lube

Bel-Ray Assembly Lube je mazivo s vysokým obsahom síranu molybdeničitého pre ľahkú montáž a demontáž. Jeho výnimočné mazacie vlastnosti a vlastnosti proti opotrebeniu minimalizujú opotrebovanie počas zábehu. Je priľnavé ku kovovým povrchom a ideálny pre zaistenie "štartovacieho" mazania novozostavených častí motora, napr. vačkových segmentov. Chráni pred opotrebením závitov a umožňuje dosiahnutie správneho uťahovacieho momentu, zabraňuje zadieraniu komponentov. Je odolné proti vode a nepôsobí na neho väčšina kyselín.

Bel-Ray Waterproof Grease

Bel-Ray Waterproof Grease

Bel-Ray Waterproof Grease je legendárne viacúčelové vysoko odolné plastické mazivo. Má vysokú odolnosť proti vode vrátane slanej, zaisťuje dlhotrvajúce utesnenie a ochranu. Perfektné pre ložiská kolies, hlavové zloženie, uloženie prepákovania, uchytenie kyvnej vidlice, a ďalšie mazacie body motocyklov, štvorkoliek, snežných skútrov a lodných motorov. Má vysokú mechanickú stabilitu a špeciálne aditíva proti opotrebovaniu, ktoré chránia a mažú ložiská pre zvýšenie ich životnosti a výkonnosti.

Bel-Ray Brake & Contact Cleaner

Bel-Ray Brake & Contact Cleaner

Bel-Ray ® Brake & Contact Cleaner je sprej na čistenie a odmasťovanie všetkých kovových povrchov. Tento unikátny produkt čistí komponenty bŕzd, odstraňuje karbónové usadeniny a olejové zvyšky. Rýchlo zasychá a nezanecháva žiadne zvyšky. Tento viacúčelový sprej môže byť použitý na čistenie elektrických kontaktov vrátane zapaľovania, prerušovačov, zapaľovacích sviečok, dielov karburátora, prevodoviek, a ďalších dielov motora, aj iných oblastí, ktoré vyžadujú rýchloschnúci sprej. Nepoškodzuje väčšinu plastov.

 

VŠETKY PRODUKTOVÉ INFORMÁCIE A BEZPEČNOSTNÉ LISTY PRODUKTOV NÁJDETE PRIAMO V KARTE PRODUKTU V E-SHOPE. VÝROBKY MAJÚ NA ZADNEJ STRANE SLOVENSKÝ OPIS A NÁVOD NA POUŽITIE.

Bel-Ray - FLEX YOUR ENGINE!

Rýchle hľadanie

Vyhľadanie podľa motocykla

Doba do uzávierky objednávok

Kurýr na Slovensko: 13 hodín 42 minút

Katalóg podľa výrobkov

Celý obsah tohoto webu je chránený autorským zákonom.a jeho kopírovanie bude trestne stíhané.